Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
BAĞLANTI ELEMANLARI

BAĞLANTI ELEMANLARI

Bağlantı elemanları nelerdir? Bağlama elemanını en basit haliyle bir sistem ya da makina içerisindeki elemanları birbirlerine bağlamak için kullanılan elemanlar olarak tanımlayabiliriz. Bunları perçin, pim, yay, cıvata, somun, vida, lehim vb. elemanlar olarak sıralanabilir.

KAYNAK EKİPMANLARI

KAYNAK EKİPMANLARI

Kaynakçı Ekipmanları nelerdir? Kaynak Elbiseleri.Kaynak Eldivenleri.Kaynak Maskesi ve Gözlükleri.Kaynakçı KolluklarıKaynakçı Önlükleri.Kaynakçı Solunum Koruyucular.Kaynakçı Tozluğu.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliği nedir? İş sağlığı ve güvenliği (İSG); işyerinde işin yürütülmesi sırasında çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalardır.

KESİCİ VE TAŞLAMALAR

KESİCİ VE TAŞLAMALAR

Kesici taş nedir? Kesme taşları muhtelif malzemeleri kesmek, istenen ölçülere ayırmak veya bölmek için kullanılır. Giyotin makası, testere ve alevle kesme işlemlerine göre daha kolay, pratik ve kullanışlıdır. Kesme taşları takviyeli veya takviyesiz olarak üretilirler.

EL ALETLERİ

EL ALETLERİ

El aletleri nelerdir? El aletleri çantasının olmazsa olmazları; anahtar, tornavida, testere, pense, lokma, yan keski, zımba, çekiç, karga burun, maket bıçağı, falçata, lehim, havya, kıskaç, ıskarpela, mengene, kerpeten, demir kesme makası, keser, gönye zımba seti, halı bıçağı

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın